Informacje podstawowe

Stan cywilny: żonaty/zamężna
Sytuacja zawodowa pracuję

Styl życia

Moje motto:
Pełna Chata - pełna Boga, miłości i dzieci

Jak wyglądam

Budowa ciała: normalna
Wzrost 176 cm
Kolor włosów: czarne
Kolor oczu: brązowe

O mnie

Kilka słów o mnie:
Jesteśmy młodym małżeństwem. Razem jesteśmy od 2001 roku. Mamy małą córeczkę Julię i spodziewamy się kolejnego Maleństwa. W 2006 roku założyliśmy Fundację Rodzin Pełna Chata i w niej to działamy na rzecz par, zakochanych, narzeczonych i małżeństw. Jesteśmy autorami książek: "Przytul mnie choć na chwilę...Jak być twórczą żoną?", "Przytul mnie choć na chwilę...Jak być twórczym mężem?", "Halo chłopaki, my potrafimy je kochać!". Nasza strona: www.pelnachata.org
Znaczenie wartości/wiary w moim życiu:
Bóg kieruje naszym życiem. Kilka lat temu poddaliśmy się Jego Woli całkowicie. Czytamy codziennie Pismo Święte i opieramy swoje życie na Słowie.
Moje słowa kluczowe:
Miłość, rodzina, Bóg.
Moim celem życiowym jest:
ojcostwo, macierzyństwo, adopcja dzieci, działanie na rzecz narzeczonych i małżeńśtw
Miłość dla mnie to:
coś o co trzeba bardzo dbać i co jest najwspanialszą przygodą w życiu. Coś co wymaga wiele trudu i poświęcenia, ale dzięki temu jest taka wspaniała.
Rodzina dla mnie to:
Numer dwa na liście priorytetów. Jeden to Bóg.
Nauka/praca dla mnie to:
Pomocna droga do zrozumienia tego, co w życiu jest najważniejsze
Jestem zaangażowany/a w pracę inicjatyw:
Fundacja Rodzin Pełna Chata
Lubię gdy:
nasza córeczka jest szczęśliwa, pary kochają się i odnoszą sukcesy w swoich miłościach
U innych cenię:
szczerość
W wolnym czasie:
Ciężko w takiej służbie o wolny czas, ale jak już jest zazwyczaj wtedy sprzątam, pomagam żonie w domu. Dziecko bardzo angażuje: spacery, usypianie, kąpanie. Wszystko o stałych porach. Czytam dużo książek. Wolny czas wykorzystuję na dokształcanie się.
Na bezludną wyspę wziąłbym/wzięłabym:
żonę i córeczkę
Zwierzęta które chciałbym/chciałabym mieć:
pies
Moje ulubione miejsca to:
własne mieszkanie, wśród przyrody

Poszukuję

Czego szukam:
Osoba której szukam to:
Zgłoś nadużycie